راهنمایی خرید اسلب فولادی
راهنمایی خرید اسلب فولادی

راهنمایی خرید اسلب فولادی

راهنمایی خرید اسلب فولادی

در این چند سال اخیر یک تغییراتی در قیمت اسلب فولادی دز ایران و در بخش صادرات داشتیم، که این روند نیز روند صعودی بوده  که می‌توانیم یکی از دلایلش را  کاهش عرضه کشور چین و افت موجودی در بنادر چین داشته باشیم.که این یک چراغ سبزی برای افزایش قیمت اسلب فولاد در کارخانه‌های ایران بوده است.
برای اطلاع از قیمت روز توری  اسلب مای تور در سایت مای تور در قسمت قیمت روز توری اسلب  اون رو دنبال کنید.

قیمت اسلب فولادی

راهنمای خرید اسلب فولاد چگونه است؟

ابتدا استعلام قیمت را از کارشناسان فروش بگیرید. شرایط پرداخت و زمان بارگیری و نحوه بارگیری  و زمان تحویل و یک سری جزئیات دیگر در مورد محصول را در قالب پیش‌فاکتور دریافت می‌کنید.
تأییده‌ی پیش‌فاکتور تأییدیه پرداختم را می‌دهید سپس دستور بارگیری و ارسال بار صادر می‌شود و بعد از  تأییدیه قیمت کرایه از طرف شما طبق زمان‌بندی مشخص تحویل بار به آدرس مشخص شده انجام  می‌شود.
اگر از شرکت مارامو توری اسلب خود را سفارش دهید هزینه  در شمس‌آباد و اصفهان و شهرستان‌های حومه به‌صورت رایگان می‌باشد و به سراسر ایران ارسال دارند.

چند نکته کلیدی در هنگام خرید اسلب فولاد که در خرید آنلاین باید به آن ها دقت کنید:

برای مشاهده قیمت محصول بر روی آیکون  نمودار هر محصول در خرید آنلاین کلیک کنید.با توجه به نوسانات دلاری و بازار برای اطمینان از قیمت نهایی محصول در خرید اسلب فولادی بهتر است با کارشناسان آنلاین تماس بگیرید.

اسلب فولادی

سخن پایانی!

در  کارخونه‌ها و برندهای معتبر مانند فولاد هرمزگان ، فولاد مبارکه و فولاد خوزستان قیمت اسلب فولاد یا همون آهن اسلب متفاوت است. با توجه به این‌که فولاد خوزستان بزرگ‌ترین کارخانه تولیدکننده اسلب فولاد یا همان تختال است قیمت‌ها می‌تواند بین این کارخونه‌ها براساس کیفیت و رقابتی بودن دسته‌بندی بشود. برای خرید و استعلام قیمت توری اسلب مای تور با کارشناسان ما و یا به وب‌سایت مای تور مراجعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)