انواع توری پشت سنگ
انواع توری پشت سنگ

انواع توری پشت سنگ

انواع توری پشت سنگ

انواع توری پشت سنگ با مش‌های مختلف کاربردهای گوناگونی دارد. توری فایبر گلاس از رشته‌های نخ فیبر شیشه که کنار هم بافته شده‌اند و تار و پود مش فایبرگلاس را ایجاد نموده‌اند تولید شده. توری فایبر گلاس پس‌ از بافت توسط دستگاه‌های مخصوص نیاز به مقاوم‌سازی دارد که برای این منظور روی آن با آهار مخصوصی از جنس رزین آغشته می‌شود. پس‌ از آن این پوشش در کوره‌های هوای گرم خشک شده و بسته‌بندی می‌شود. در اداه انواع توری پشت سنگ را توضیح میدهیم.
از انواع توری پشت سنگ در صنعت سنگ وساختمان، توری مش فایبرگلاس ۶۵ گرمی با چشمه ۳ میلی‌متر در ۳ میلی‌متر پرمصرف‌ترین توری می‌باشد.
وزن مناسب مصرف اپوکسی بهینه آن را یک انتخاب کاملاً اقتصادی نموده‌است.
توری پشت سنگ ۶۰ گرمی 33 نیز در فرآوری سنگ مورد استفاده بوده که نسبت به توری ۶۵ گرمی استحکام کمتری دارد. توری پشت سنگ انواع گوناگونی دارد که جدیدترین مش توری عرضه‌شده به بازار توری 12 60 گرمی می‌باشد.

جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید مقاله توری فایبر گلاس چیست را مطالعه کنید.
این توری برای سنگ‌هایی که به نسبت از سلامتی بهتری برخوردار اند مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصرف اپوکسی خیلی کم در کنار تکنولوژی بالای تولید آن موجب گردیده که تولیدکنندگان سنگ‌های صادراتی نسبت‌به استفاده از آن علاقه‌مند شوند.
توری پشت سنگ ۷۵ گرمی ۴ *۴ نیز مورد استفاده در فرآوری سنگ‌های مرمریت بوده که بیشتر در کارخانجاتی استفاده می‌شود که از رزین پلی استر برای مقاوم‌سازی پشت سنگ استفاده می‌شود.
علاوه‌بر موارد ذکرشده در بالا توری فایبر گلاس دوبل نیز جزء تئوری‌های پشت سنگ با کیفیت بالا بوده که با چشمه ۹ *۷ تولید می‌شود و با گرماژ ۶۵ گرمی و ۷۵ گرمی عرضه می‌شود

5/5 - (1 امتیاز)